7 unikátnych stavieb Slovenska, ktoré musíte vidieť!

0
2466
architektonicke skvosty slovenska

Slovensko je plné neprebádaných historickýchmoderných architektonických skvostov. Nanešťastie, takmer nikto o nich nevie. Je škoda, že za kultúrou a architektonickou originalitou chodíme predovšetkým do zahraničia. Tu je niekoľko príkladov slovenských stavieb, ktoré možno nepoznáte, no mali by ste ich vidieť!

Vyhliadková veža Tokaj

veza 7 unikátnych stavieb Slovenska, ktoré musíte vidieť! tokaj 7 unikátnych stavieb Slovenska, ktoré musíte vidieť!

Motýlí dom, Bratislava

motyli-dom 7 unikátnych stavieb Slovenska, ktoré musíte vidieť! motyli-dom 7 unikátnych stavieb Slovenska, ktoré musíte vidieť!

Rozprávkový dom, Banská Bystrica

rozpr-dom 7 unikátnych stavieb Slovenska, ktoré musíte vidieť!

Most a Vodný mlyn, Kolárovo

kolarovo 7 unikátnych stavieb Slovenska, ktoré musíte vidieť! kolarko 7 unikátnych stavieb Slovenska, ktoré musíte vidieť!

Ostrov umenia, Oravská priehrada

slanicky-ostrov-idem-firotour 7 unikátnych stavieb Slovenska, ktoré musíte vidieť! ostrov-12 7 unikátnych stavieb Slovenska, ktoré musíte vidieť!

Socha Krista, Klin

klin 7 unikátnych stavieb Slovenska, ktoré musíte vidieť!

Čínsky múr, Bátovce

cinsky-mur-1-770x512 7 unikátnych stavieb Slovenska, ktoré musíte vidieť!

Chcete si prečítať viac?

S nami sa presvedčíte, že aj malý mestský balkón môže vyzerať ako vystrihnutý z dizajnového časopisu. Spoločne urobíme zázraky vo vašej malej bytovej kuchyni a špajzi či pretvoríme prázdnu stenu na kreatívny a zaujímavý priestor s množstvom zlatej elegancie. Prezradíme vám nielen to, aké bylinky najlepšie vypestujete v kvetináči, ale aj ktoré interiérové rastliny sú nenáročné na pestovanie.