Výzdoba v detskej izbe je mimoriadne dôležitá. Vplýva nielen na to, ako sa dieťa v izbičke cíti, ale pomáha mu vyjadriť, čo sa mu páči a čo ho zaujíma. Objavte spolu svet rozmanitých detských nálepiek a vyberte si z nich tie, ktoré oživia steny v jeho detskej izbe.

Drevené nálepky s detským motívom si zamilujete

Každé dieťa je iné, ale všetky pritom majú niečo spoločné. Chcú sa vo svojej detskej izbe cítiť príjemne a komfortne. To však nezávisí len od pekného a pohodlného nábytku, ale aj od rozličných doplnkov a celkového dizajnu izby. Práve tento faktor by mal odrážať osobnosť dieťaťa a jeho záľuby. Tie môžu byť naozaj rôznorodé, preto je potrebné venovať výberu zvýšenú pozornosť.

Ak máte doma napríklad vášnivého športovca, potom budú hlavnou oblasťou jeho záujmu detské nálepky na stenu so športovým motívom. Nálepky so zvieratkami potešia milovníkov zvierat, dobrodružné nálepky nadchnú malých prieskumníkov a pozornosť najmenších drobcov upútajú rozprávkové bytosti a postavičky. Jednoducho, každé dieťa si nájde niečo pre seba. Voľbou výstižnej nálepky navyše umocníte v dieťati pozitívne emócie, aké v ňom bude vyvolávať jeho detská izba.

detska_nalepka_nastenu

Detské nálepky sú vhodné pre menšie i väčšie deti

Bez ohľadu na to, či má vaše dieťa 5 alebo 15 rokov, drevená nálepka na stenu mu v izbe vyčaruje nenapodobiteľnú štýlovú atmosféru. Ide totiž o moderný doplnok do interiéru, ktorý sa dá skvele zladiť s ostatným zariadením v izbe. Vyberte si vhodnú farbu a rozmer dekorácie a už čoskoro sa nálepka bude skvele vynímať na stene detskej izby.

Pre mladšie deti sú ideálne jednoduchšie detské nálepky s motívom balónikov, hviezdičiek, obláčikov či motýlikov, staršie deti zase ocenia vesmírne, jazdecké a zvieracie motívy. Nálepky pre najmenšie detičky charakterizuje jednoduchý a čistý dizajn, pre staršie deti sú nálepky okrem náročnejšieho motívu väčšinou aj komplikovanejšie vyhotovené a celkovo detailnejšie vykreslené.

Vhodnú nálepku na stenu si vyberú chlapci i dievčatá

Máte doma chlapčeka alebo dievčatko? Prípadne spolu zdieľajú tú istú izbičku? Akokoľvek, nálepku podľa svojho gusta si u nás nájde každý z nich. Objaviteľské sklony a nebojácnosť malých dobrodruhov sa prejavuje nadšením z pirátskej a vesmírnej tematiky, ale aj inklináciou k dopravným prostriedkom. Pre chlapcov sú preto zrejmým lákadlom predovšetkým športové nálepky a nálepky s autíčkami či lietadlami, prípadne dinosaurmi a kozmonautmi.

Dievčatá zase obľubujú pôvabné a elegantné dekorácie v efektnom vyhotovení. Určite ich teda pritiahnu bájne jednorožce, rozprávkové námety, kvetinky, kone alebo mačky. Môžete si však vybrať aj univerzálne motívy, vhodné pre obidvoch, chlapcov i dievčatá, ako sú zvieratká, rozličné záľuby či polygonálne obrazce.

Výnimočný darček pre deti v každom veku

Ak uvažujete o vhodnom darčeku pre synčeka, dcérku, neterku, synovca, vnučku či vnúčika, detské nálepky na stenu budú určite skvelou voľbou. Široký výber vám umožňuje zvoliť si dekoráciu, ktorá bude pre danú osobu najvhodnejšia, takže svojím výberom určite nič nepokazíte. Podľa toho, čomu dieťa dáva prednosť, čo ho baví alebo čomu sa s obľubou venuje, budete vedieť, ako sa rozhodnúť. Dokonca môžete viaceré nálepky aj rozlične kombinovať, takže v detskej izbe vytvoríte trebárs atmosféru vesmírnej odysey, rozprávkovej ríše, zvieracieho kráľovstva či jurského sveta.

Drevené detské nálepky sa vyrábajú ekologickým spôsobom

Samotná výroba drevených nálepiek je vlastne ekologické a veľmi precízne vyrezávanie laserom do dreva. Výsledkom sú drevené dekorácie s hrúbkou až 3 mm z HDF, takže po zavesení na stenu vytvárajú zaujímavý 3D efekt. Vyznačujú sa tiež nízkou hmotnosťou, vďaka čomu je montáž na stenu veľmi jednoduchá, bez vŕtania a zvládnete ju bez problémov.

Zvolený motív si navyše môžete dať vyhotoviť vo viacerých rozmeroch a dekoroch, preto vám dokonale zapadne na vybrané miesto. Po nalepení na stenu vám a vašim deťom budú drevené nálepky vďaka svojej odolnosti robiť radosť po dlhé roky.