V modernom interiéri je LED osvetlenie nielen energeticky úsporným riešením, ale taktiež skvelým nástrojom na vytvorenie jedinečnej atmosféry. LED pásiky prinášajú nekonečné možnosti v dekorovaní interiérov a navyše ich stačí jednoducho rozstrihnúť na požadovanú dĺžku a kamkoľvek nalepiť. Kto hovoril, že osvetlenie musí byť drahé, aby dobre vyzeralo a slúžilo?

Posvieťte si na to

LED pásiky sú skvelým riešením v prípade, že chcete do svojho osobného priestoru premietnuť jedinečný štýl a vkus. Nielenže vášmu interiéru dodajú sofistikovaný a na mieru šitý vzhľad, ale taktiež vám dovolia experimentovať a hrať sa so svetlom, aby vždy podčiarklo vašu aktuálnu náladu alebo aktivity. Či už plánujete večernú párty a chcete vytvoriť živú atmosféru, prípadne si prajete pokojné svetlo na relaxačný večer s knihou, LED pásiky vám to umožnia.

Vyberte si farbu aj tvar podľa seba

LED pásiky ponúkajú flexibilné a inovatívne osvetlenie pre vaše bývanie. Môžete s nimi jednoducho vytvoriť moderný, prívetivý a zároveň funkčný interiér. Objavujte nové spôsoby, ako pomocou LED pásika rozžiariť svoj domov.

Vyberte si typ, ktorý zodpovedá vašim potrebám

Na trhu je množstvo typov LED pásikov, a to od obyčajných jednofarebných až po RGB varianty s možnosťou meniť farby. Zvážte, aké osvetlenie chcete pre svoj priestor – jednofarebné pásiky oceníte napríklad v kuchyni, kde nad linkou prakticky neustále potrebujete ostré osvetlenie. Práve kuchyňa je dôkazom, že kde bežné žiarovky nestačia, na rad prichádza moderné riešenie. Dobrou voľbou je LED pásik so studeným bielym svetlom a vysokou svietivosťou.

Farebné LED pásiky zasa využijete v izbách, kde si chcete dotvoriť tú správnu atmosféru.

Nájdite pre LED pásiky správne miesto

LED pásiky môžu byť umiestnené v rôznych častiach domu, nielen v kuchyni na skrinkách alebo pri schodisku. Svoje uplatnenie nepochybne nájdu aj v obývacej izbe či v spálni. Využite ich na zvýraznenie architektonických prvkov alebo ako praktické osvetlenie na čítanie.

AdobeStock_604904097

Hrajte sa so svetlom

LED pásiky sú ideálne aj na kreatívne DIY projekty. Môžete ich použiť na vlastnú výrobu dekoratívnych svetelných prvkov – fosforeskujúci kaktus alebo nápis je totiž príjemnou ozdobou každej steny.

LED pásiky ako súčasť inteligentnej domácnosti

Vyberte si farby, ktoré zodpovedajú celkovému dizajnu vášho interiéru. Niektoré LED pásiky sú vybavené ovládačmi, prípadne dokonca aplikáciami na smartfón, ktoré vám umožnia meniť farby a intenzitu osvetlenia jediným dotykom.

Zdroj foto: Sue Tansirimas / Adobestock.com