Leto je v plnom prúde, a s tým sa spájajú aj rôzne grilovačky a záhradné párty, na ktorých nesmie chýbať stan. Party stan je elegantný a ekonomický kúsok, ktorý spoľahlivo ochráni pred slnečnými lúčmi. Poradíme vám, na aké aspekty by ste sa mali zamerať pri jeho výbere.

Vysoká odolnosť: Prvým aspektom na ktorý by ste sa mali zamerať, je odolnosť plachty a konštrukcie stanu. Leto je obdobím, kedy slnko jednoducho „praží“ a niektoré látky vie za krátky čas zničiť. Nekvalitné plachty na stanoch rýchlo zblednú a stan stratí na celkovej atraktivite. Vyberajte si plachty, ktoré sú vyrobené z polyesteru, čiže neprepustia vodu. Je dôležité, aby plachta obsahovala UV stabilizátor, vďaka ktorému má plachta o 80% vyššiu odolnosť proti slnku. Navyše, plachta s UV je odolná voči mechanickému poškodeniu, čiže ju môžete bez problémov umyť.

Fancy-Gazebo-Tent-Rental-97-About-Remodel-Creative-Inspiration-Interior-Home-Design-Ideas-with-Gazebo-Tent-Rental

Pevnosť: Zamerajte sa na to, aby konštrukcia stanu bola pevná a odolná. Maximálnu pevnosť vám zaručí konštrukcia vyrobená z ušľachtilej ocele. Pevnosť v oblasti spojov je tiež podstatná. Spoje by mali byť pevné a držať pokope aj pri silnej manipulácií. Silnostenné profily sa musia dať jednoducho vymeniť.

Expresné rozloženie: Tretím aspektom, na ktorý by ste nemali zabudnúť je systém zloženia a rozloženia stanu. Stan by mal disponovať elegantným mechanizmom, ktorý má automatický systém zaistenia. So stanom by sa malo dať manipulovať jednoducho, aby ste jemným ťahom dokázali povoliť konštrukciu a stan zložiť.