Všetci odjakživa snívame o vlastnom dome alebo byte. Začali ste už reálne uvažovať nad splnením svojho sna o veľkom rodinnom dome? Stavba domu vie byť veľkou výzvou! Najdôležitejšie je myslieť dopredu a všetko plánovať hneď od začiatku. Preto by ste sa mali rozhodnúť správne a voliť výlučne kvalitné stavebniny. Postavte svoj dom na kľúč z kvalitného KVH dreva!

Prečo práve KVH drevo

Aký je rozdiel medzi kvalitným drevom a bežným rezivom? Medzi hlavné výhody dreva KVH patrí, že každý hranol je dôkladne vysušený a ošetrený voči zárodkom škodcov. Po dôkladnom a správnom zabudovaní nie je potrebné ďalej ho ošetrovať. Hranoly majú stály tvar a nepraskajú. Vďaka tomu, že majú po celej dĺžke rovnakú výšku a šírku, zabezpečujú dokonalú rovnosť stavieb. Obyčajné rezivo z píly je síce lacnejším variantom, ale jeho vysušenie, ošetrenie a opracovanie by častokrát prekročilo cenu KVH dreva.

Výhody hrubej stavby z dreva

Hrubá stavba je jedným z prvých a veľmi dôležitých krokov pri stavbe domu. Výhody hrubej drevostavby sú najmä v rýchlosti výroby a montáže. Zvyšné dokončovacie práce je možné robiť vo vlastnej réžii alebo za pomoci remeselníkov. V prípade hrubej stavby sa obráťte na certifikovaných odborníkov v oblasti drevostavieb. Vyberte si zo širokej ponuky rôznych typov KVH dreva za najlepšiu cenu na trhu.