V súčasnej dobe, kedy sa ceny nehnuteľností zvyšujú, je pomerne ťažké predať svoju nehnuteľnosť výhodne a nie to ešte drahšie. Avšak, vďaka realitnej kancelárii Moderný maklér svoju nehnuteľnosť predáte a k tomu aj o 7 % drahšie.

Pomoc realitných maklérov

Ide o službu, s ktorou sa množstvo z vás pri predaji, prenájme alebo kupovaní nehnuteľnosti už aspoň raz stretlo. Vďaka profesionálnym realitným maklérom skutočne môžete predať svoju nehnuteľnosť a k tomu aj výhodnejšie, pretože práve oni ponúkajú služby, ktoré sú pri predaji efektívne. Viete teda, ktoré služby realitných maklérov môžete využiť na to, aby ste svoju nehnuteľnosť predali a k tomu aj o 7 % drahšie?

Home staging

Ide o službu, vďaka ktorej bude vaša nehnuteľnosť prezentovaná na profesionálnej úrovni a pripravená na predaj. Veľkou výhodou pri home stagingu je využitie tých najsilnejších stránok nehnuteľnosti. K tomu stačí poznať pár pravidiel interiérového dizajnu a predaj sa môže začať. Hoci sa pri home stagingu využíva interiérový dizajn, avšak ten slúži skôr na predaj firemných priestorov, no home staging sa prevažne zameriava na predaj alebo prenájom nehnuteľností.

cozy-apartment-interior-grey-white-colors-focus-modern-sofa-with-decor-elements

Profesionálne fotenie

Ak sledujete stránky s inzerátmi nehnuteľnosti, určite ste si všimli, že o inzeráty s profesionálnymi fotografiami nehnuteľností je väčší záujem ako o ten, ktoré sú odfotené s nekvalitným fotoaparátom. Práve fotografie, ktoré vyzerajú ako z prestížneho katalógu alebo časopisu pomáhajú pri predaji nehnuteľnosti. A takúto službu ponúkajú aj realitné kancelárie. V spojení s home stagingom a profesionálnym realitným maklérom sa tak nemôže stať, že svoju nehnuteľnosť nepredáte.

modern-mid-century-living-kichen-room-interior

Obhliadky

Ako sa hovorí, lepšie je raz vidieť ako 3-krát počuť, a to určite platí aj pri predaji nehnuteľnosti. Mnohým ľuďom sa nechce čítať, čo všetko sa v nehnuteľnosti nachádza, prípadne z fotografií nevedia určite, aký je jej stav. Rovnako mnoho ľudí nevie napísať pútavý popis inzerátu tak, aby ponuka kupujúceho zaujala. A na to slúžia obhliadky nehnuteľností, pri ktorých si záujemca môže pozrieť, aké  je dispozičné riešenie nehnuteľnosti, jej veľkosti či to, ako vyzerá celý bytový komplex. No aj z takejto obyčajnej obhliadky je možné urobiť skvelý zážitok, ktorý pomôže pri predaji vašej nehnuteľnosti. Aj v tomto prípade platí, že vyškolení a skúsení realitní makléri majú predispozície a jazykové zručnosti na to, aby vám v tomto pomohli. Okrem toho, realitné kancelárie ponúkajú 3D obhliadky, vďaka ktorým sa vie kupujúci preniesť do bytu či domu, ktorý chcete predať a obzrieť si domácnosť aj v prípade, že sa klasickej obhliadky nebude môcť zúčastniť.

couple-with-real-estate-agent-looking-contract-modern-house

Prémiový servis

Okrem všetkých týchto služieb vám realitné kancelárie ponúkajú komplexný servis služieb, a to od komunikácie s potenciálnym kupujúcim až po vybavenie všetkých dokumentov a znaleckého posudku. Preto tak už viac nemusíte strácať čas s predajom nehnuteľnosti, pretože realitní makléri vyriešia všetky tieto služby za vás.

lawyer-shows-where-you-need-sign-divorce-certificate

Právne poradenstvo

Osloviť potenciálnych záujemcov o kúpu nehnuteľnosti a nájsť toho pravého je síce zložitý proces, ale ak už takého nájdete, je to určite výhra. Avšak, aj v tomto prípade sa môže stať, že natrafíte na podvodníka. Preto je veľmi potrebné spísať predajnú zmluvu tak, aby ste neprišli do konfliktu a k problémom. Preto realitné kancelárie ponúkajú službu právneho poradenstva spolu s renomovanými a špecializovanými právnikmi na nehnuteľnosti, ktoré odporúčame využiť, aby ste boli s predajom nehnuteľnosti spokojní.

couple-consulting-with-real-estate-agent

Využiť služby realitných maklérov je veľmi výhodné, pretože tým máte predaj nehnuteľnosti garantovaný a k tomu aj finančne výhodný.