Krby vytvárajú perfektné pohodlie, teplo domova, a zároveň zvyšujú atraktivitu miestnosti. Krb býva väčšinou umiestnený v najväčšej časti domu, zvyčajne teda v obývačke. Čo tak ale umestniť krb na nejaké originálne miesto vo vašom dome? V našom blogu sme si pre vás pripravili zopár neobyčajných miest pre váš krb, na ktoré nie sme až tak zvyknutí.

Kuchyňa 

Krb v kuchyni? Nebojte sa experimentovať a rozbite stereotypy v bývaní. Len si predstavte ten skvelý pocit ako večeriate a stále vás popri tom zohrieva teplo z krbu.

kuchyna-

Vstupná hala

Prvý dojem je dôležitý, a to platí aj pri domácnosti. Pokiaľ umiestníte svoj krb do vstupnej haly, bezpochyby upútate pozornosť každého návštevníka. Navyše, vás hneď po vstupe do domu po náročnom dni privíta teplo domova.

vstupna-hala

Kancelária

Krb ako kancelársky doplnok? Týmto kúskom určite zaujmete nejedného klienta. Takto máte polovicu úspechu za vami! Takéto prostredie bude pôsobiť na klienta priateľsky a príjemne.

Kúpeľňa

Doprajte si wellness priamo u vás doma. Pokiaľ aj vy radi trávite hodiny vo vani a chcete si svoj kúpeľ vďaka čaru a teplu plynového krbu užiť ešte viac, umiestnite ho do kúpeľne.

Wellness 

Tieto zimné dni nejeden z nás túži po oddychu vo wellnesse. Určite súhlasíte, že naše telo si to jednoducho pýta. A čo vám môže ešte viac zdvihnúť náladu? No predsa príjemná atmosféra, ktorú dotvorí plynový krb. Plynový krb bude vhodnejšia voľba, nakoľko poskytuje možnosť nastavenia teploty kúrenia. 

kupelna