Je vaše bývanie ako vystrihnuté z dizajnového katalógu? Určite sa v ňom nájde aj osamotená a fádna stena, ktorá je na prvý pohľad absolútne nezaujímavá. Ako jej dodať stratený život a kreativitu? Čítajte ďalej a dozviete sa!

Kvety

Čo môže oživiť fádnu stenu lepšie, než kúsok živej prírody? Rastliny s mohutnými zelenými listami dodajú nevýraznému priestoru oživenie i univerzálnu farbu. Ak túžite vytvoriť ilúziu vysokých stropov a navrátiť vášmu príbytku čaro staromestského bytu, snažte sa vyberať vysoké a vertikálne orientované línie rastlín. plant

Kabinet

Uvažovali ste už niekedy nad pridaním kabinetu k vašej prázdnej stene? Nechcete investovať priveľa? Vyskúšajte si zakúpiť starý na akejkoľvek burze a zrenovujte ho! Či už si vyberiete výraznú pastelkovú alebo minimalistickú sivú, bude mať niečo oveľa dôležitejšie. Ducha. Kabinet vám, navyše, poslúži aj ako úložný priestor. 

Umenie

Kreatívnym spôsobom, ako zaplniť bielu stenu, je vytvoriť z nej umelecký priestor. Spojte maľby z vašich obľúbených období a buďte kreatívni. Napríklad aj tak, že ich vsadíte do starých zlatých rámov. A unikátna stena je za chvíľu hotová!

 picture

Zrkadlá

Vytvorte s vašej obývacej izby miesto s množstvom svetla a šírky len za pomoci zrkadiel. Umiestniť zrkadlo na stenu je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako ozvláštniť nezaplnený priestor vo vašom príbytku. Existuje aj iný spôsob, ako do miestnosti osadiť zrkadlo. Skúste ho nainštalovať ako obrovské okno opreté o stenu.

Jedinečný krb

Kreativita nepozná hranice a pri dekorovaní vášho domova ju vôbec nemusíte držať na uzde. Radšej popremýšľajte a vytvorte z vašej obývačky oázu pokoja s jedinečným krbomknihami navôkol.

fireplace

V takto navrhnutej miestnosti si aj po náročnom dni v práci dokonale oddýchnete a načerpáte silu do každého nadchádzajúceho dňa! Ak ste si nestihli prečítať naše posledné články, urobiť tak môžete hneď teraz. Zistite, ktoré bylinky sa najjednoduchšie pestujú doma. A vedzte, že ani taká miestnosť ako kúpeľňa, nemusí byť vôbec nudná. Ak sa chystáte rekonštruovať vo veľkom, prezradíme vám aj naše tipy, ako prerobíte váš malý mestský balkón na dokonalú oázu pokoja.