Nič nedokáže vytvoriť dokonalejšie teplo domova, než krásny dizajnový kúsok v podobe krbovej vložky. Samozrejme, každý typ krbu má svoje plusy i mínusy. Avšak, či už ide o krb na drevo alebo krb na plyn, vytvorenie atmosféry domova je rovnaké.

Chceli by ste mať doma krb, no neviete, či sa do vášho bývania hodí? Faktom však ostáva, že krby sa hodia nielen do ktorejkoľvek miestnosti vo vašom dome, no i do akéhokoľvek dizajnového štýlu.

Krby na drevo

Tento typ kozubov je tradičnou formou, ako získať do vášho obytného priestoru poriadny nával funkčného tepla. To platí aj v prípade, že ide o dom zariadený v modernom duchu. Obloženie krbu a jeho dekorácia je už len estetickou záležitosťou, ktorú si viete dotvoriť podľa vlastného gusta.

Verte, že takýto módny a dizajnový doplnok sa hodí do akejkoľvek miestnosti vo vašom dome. Či už ide o klasické umiestnenie vo vstupnej hale alebo obývačke, cez menej tradičnú lokáciu v kuchyni alebo spálni, až po maximálnu rebéliu v intímnejších miestnostiach, ako kúpeľni alebo domácej posilňovni.

Rustikálna kuchyňa

drevo_rustikalny

Moderná knižnica

drevo_knihy

Poľovnícka chata

drevo_polovn

Krby na plyn

Modernejšou verziou klasického dizajnového doplnku prinášajúceho prinajmenšom rovnaké množstvo tepla, no mnohokrát omnoho viac, ako je potrebné, je plynový krb. S ním môžete nielen regulovať množstvo tepla aj intenzitu plameňa potrebného pre komfortné fungovanie domácnosti, ale aj ušetríte neskutočné množstvo energie.

Budete tak kúriť ešte ekologickejšie a modernejšie. Zariaďujete si svoje bývanie sami? Niečo mu však chýba? Vyskúšajte pridať práve plynový krb! Ten je častokrát chýbajúcim prvkom, ktorý vášmu domu dodá poriadny šmrnc a nádych luxusu. Ako ho však umiestniť v štýlovo rozličných prostrediach? 

Škandinávsky minimalizmus

plyn_skandi

Masívne drevo

plyn_drevo

Industriálny dizajn plyn_industr

Inšpirácia z nášho blogu

Chcete sa dozvedieť viac o trendoch v plynových krboch poskytujúcich viac pohodlia? Alebo hľadáte netradičné spôsoby, ako ozvláštniť váš obytný priestor prostredníctvom kreatívne nadizajnového krbu? O tom, ako si vybrať správny plynový krb sa dozviete práve na našom blogu!