Práčovne sú v rámci domácnosti často zanedbávané priestory. Chýba im nielen charakter, ale aj hravosť a osobitý štýl. Spríjemnite si váš čas na pranie tak, že ho ozdobíte farbou a vzorom. Aj po pridaní niekoľkých skvelých doplnkov bude celý priestor doslova sršať energiou. Ako vylepšiť vašu práčovňu pomocou jednoduchých zmien tak, aby ste do nej vniesli život? Stačí tak málo!

Vymeňte úchytky na skrinkách

Samozrejme, väčšina z týchto zmien sú minimálne ozvláštnenia. Avšak, aj takéto drobné detaily zaručene spravia svoje. Farebné úchytky na skrinkách sú hravé a mimoriadne IN. Vo vodách interiérového dizajnu už dávno neplatí, že luxus je spätý so stoickou symetriou a neutralitou!

Pridajte malý koberec

Podlaha väčšiny práčovní je zväčša pokrytá chladnými dlaždicami. A povedzme si na rovinu, nie každý sa pri výstavbe domu zamyslí nad tým, či bude na podlahe stáť minútu alebo rovných päť. Preto by ste mali porozmýšľať nad kúpou malého bežca, inak povedané malého koberca. Nemusíte sa báť akýchkoľvek materiálov, pretože malý koberec viete kedykoľvek hodiť do prania a urobiť tak z vašej práčovne fresh priestor.

Vymeňte svietidlá

Viacfarebný odtieň krytu na svietidlo dodá každej práčovni okamžitý život. Nebojte sa preto trochu experimentovať! Rôzne farby a vzory dokážu dodať klasickej siluete sviežosť.

laundry-3

Používajte pekné uteráky

Ide síce o úplne banálnu vec, no aj z mála sa vyťažiť mnoho. Pekné ručné uteráky nepatria len do kuchyne! Je skvelé mať v práčovni, okrem mokrých rúk a škvŕn od mydla, aj kúsok štýlu.

Investuje do štýlového koša

Nemáte vaše koše na bielizeň pekne uložené v skrinke? Potom je čas na zakúpenie jednoduchého, no štýlového koša na bielizeň. Nielenže pomôžu podeliť bielizeň na čiernu, bielu, farebnú či športovú, ale aj pomôžu udržať dokonalú čistotu domova. V súčasnosti sú mimoriadne trendy ratanové či drevené koše, ale aj látkové koše s držiakmi na ruky. Výber tak nechávame len a len na vás!

Stavte na vzorované žalúzie

Možno trošku uletené, no predsa! Máte to šťastie, že máte vo svojej práčovni okno? Zvážte pridanie rímskej rolety v zaujímavom vzore alebo farbe. Tonic Living v Toronte robí zvyčajné rímske slepé šitie a majú na výber veľa zábavných vzorovaných látok.