Nezáleží na tom, aké je ročné obdobie. Ani na tom, či je vonku teplo alebo zima. Stále je ten správny čas, aby ste váš krb renovovali a dodali mu trocha farby. Aj keby mal byť monochromatický. Povoľte uzdu svojej kreativite a skúste ich namaľovať vašou obľúbenou farbou!

Monochromatický krb

Máte dom v škandinávskom štýle? Alebo len jednoducho preferujete čistotu minimalizmu? V tom prípade sú pre vás ideálnym riešením a ozvláštnením monochromatické farby ako biela, sivá alebo čierna. Aj s málom a monochromatizmom sa rozhodne dá efektívne a esteticky príťažlivo pracovať. Neviete si poradiť monochromatickým lookom? Skúste vytvoriť maximálny kontrast použitím čiernej a bielej!

biely-obklad

sivy-obklad

cierna

V prirodzenosti je krása

Minimalizmus a inšpirácia prírodou sú v interiérovom dizajne najmä v posledných rokoch mimoriadne obľúbenou alternatívou zariaďovania domov. Nejde len o nádych zelenej v podobe rastlinnej oázy, ale aj o využívaní prírodných drevených dekorácií a detailov. Obložte váš krb pieskovými tehličkami alebo ju ponechajte v ich prirodzenej kráse!

prirodny-pieskovy-krb

nemeck-obklad-na-krbe

krb-s-tehlovym-oblozenim-v-sivej-farbe

Experimentujte s farbami

Aj keď mnohí z nás majú radi farby, čo sa týka niekoľkoročných riešení, ako renovácia krbu, volia radšej striedmejšie farebné tóny. Avšak, niekedy je risk zisk! To platí aj v prípade inšpirácií, ktoré ponúkame v našej galérii krbov. Žiarivá žltá, upokojujúca zelená, nebovo modrá alebo pastelovo ružová. Aj takýto dizajn môže mať vaša krbová vložka!

pink blue green