Príprava jedla v priestore prirodzene podnecuje nielen chuťové poháriky všetkých naokolo, ale podporuje aj komunikáciu s rodinou a priateľmi. Vhodne zvolený ostrovček v kuchyni sa stáva stredobodom všetkého diania v domácnosti. Inšpirujte sa a vyberte si ten svoj!

Čisto

Biely lak a vysoký lesk symbolizujú čistotu a jednoduchosť. Zakaždým vytvoria nadčasovú kombináciu. Vhodný kuchynský ostrovček svojimi krivkami posúva precíznu remeselnú výrobu opäť o krok vpred. Originálne dyhy a oblé tvary nábytku sa stávajú nezameniteľným rukopisom kuchýň Hanák. Vďaka nim si môžete od chladničky k umývadlu i zatancovať, a to bez obáv z ostrých hrán a rohov.

ballerina-kuchen

Tradične

V rodinnom dome sa vidiecka kuchyňa stáva absolútnym centrom diania. Veľkorysá kuchyňa si žiada mohutný ostrovček, pri ktorom sa môže počas prípravy jedál stretnúť celá rodina. Každý člen sa môže k vareniu pridať svojím spôsobom – krájaním, ochutnávaním či príjemným rozhovorom.

Vzdušne

Ostrovné riešenie môže mať aj formu varného stola. Pripomína nám časy, keď sme mamám pomáhali v kuchyni za veľkým stolom. Taká nábytková zostava disponuje i lavicou a jedálenským stolom, ktorý svojím tvarom a dizajnom dokonale nadväzuje na varnú časť. Takáto podoba varnej zóny vnáša do priestoru ľahkosť i dynamiku.

Jednoducho

Aj minimalistický kuchynský ostrovček sa môže stať neprehliadnuteľným centrom dennej zóny. Upúta nielen tvarom, ale i výraznou farebnosťou. Netradične kombinuje odtiene hrdzavej, ktorá sa v súčasnom interiéri i exteriéri stáva unikátnym dekoračným prvkom.