Väčšina e-shopov vás už v tomto momente upozorňuje na fakt, že nestihne doručiť vaše objednávky do Vianoc. Avšak, existuje niekoľko spôsobov, ako si poradiť s nepríjemnou situáciou nenakúpených vianočných darčekov. Skúste vašim najbližším urobiť radosť vytvorením Darčekových kupónov na užitočné veci!

radema-banner_web

Upratovanie na mieru

Potrebujete spraviť poriadok v dome, no popri rušnom zamestnaní na to nemáte vôbec čas? Alebo chcete mať pravidelne poriadok v práci? S každou jednou maličkosťou súvisiacou s poriadkom v domácnosti si hravo poradí profesionálna upratovacia služba. Namiesto upratovania si, milé dámy, môžete smelo odskočiť na beauty program, napr. thajskú masáž alebo dentálnu hygienu či profesionálne bielenie zubov bez peroxidu vodíka. cleaning

Telo do vášho domova

V prípade, že chcete obdarovať vášho manžela, priateľa alebo starého rodiča, môžete mu vlastnoručne vyrobiť darčekový poukaz na modernú a luxusnú krbovú vložku. Krby na drevoplynové krby sú síce finančne náročným darčekom, no nikde nie je napísané, že by ho nemohla darovať celá rodina. Poskladajte sa spoločne na unikátny vianočný darček, ktorý bude užitočný nielen pre obdarovaného, ale aj celú rodinu!

krbik

Pre viac vianočnej inšpirácie

Ak vás tento blog zaujal, vedzte, že to ani zďaleka nie je všetko! Z našej vianočnej kolekcie článkov máme pre vás aj tipy na jednoduchú vianočnú výzdobu nielen interiéru, ale aj exteriéru a niekoľko tipov na DIY dekorácie pre váš unikátny vianočný stromček.

ht-design-banner_web