Tešíte sa už na prichádzajúcu jeseň? Či už chcete úplne vylepšiť svoj priestor pre novú sezónu, alebo hľadáte spôsoby, ako urobiť nejaké malé aktualizácie, pozrite sa na predpovede interiérového dizajnu. Aké trendy nás v tomto roku čakajú? Aké farby budú dominovať?

Urbanistický minimalistický

Mestská jednoduchosť je trend, ktorý v súčasnosti intenzívne preniká do mnohých interiérov v mestských obydliach. Do centra pozornosti sa dostáva funkčnosť a univerzálnosť, pretože nová generácia bojuje za plynulejší a prechodnejší životný štýl.

Práve rýchly životný štýl nás pomaly, ale isto núti, aby sme mali v našom príbytku všetko usporiadané a na mieste. Okrem toho, obytná plocha sa stále zmenšuje. Preto sa ľudia postupne začínajú meniť zo zberateľov všetkého do úložného priestoru na minimalistov túžiacich po maximalizácii priestoru.

Mestský minimalizmus tak vyhovuje našim meniacim sa potrebám, pričom vyžaruje pocit individuality. Ako sa hovorí, menej je niekedy viac! Týmto vzhľadom chceme vytvoriť priestor, ktorý je charakteristický tým, že používa menej nábytku.

connect

Konektivita domova

Technológia sa stáva čoraz viac integrovanou zložkou našich domovov. Umožňuje nám žiť inteligentnejšie a urobiť náš každodenný život trochu plynulejším. Trend Connected Home zahŕňa túto predstavu so zameraním na inteligentné výrobky, ktoré nám pomáhajú z domu urobiť centrum prepojené s nami samými.

Konektivita uľahčuje a zefektívňuje náš každodenný život. Nehovoriac o tom, že sa tak stávame šetrnejším k životnému prostrediu. Cieľom je vytvoriť jednotný ekosystém inteligentných výrobkov, z ktorých všetky budeme môcť ovládať jediným stlačením tlačidla v aplikácii. Napríklad takých inteligentných žiaroviek, ktoré môžete stlmiť, zmeniť teplotu a prepnúť na iný odtieň rýchlym pohybom ovládača.

zelena

V odtieňoch diamantov

Zdá sa vám táto predstava veľmi fádna? Pre tých, ktorí milujú farebnú kreativitu by mali vedieť, že v tejto sezóne sú mimoriadne IN bohaté odtiene. Premýšľajte o hlbokých, žiarivých tónoch, ktoré vášmu obytnému priestoru dodajú nádych bohatosti? Stavte na sofistikovanosť v podobe palety zloženej zo smaragdovo zelenej, zafírovej modrej, ametystovej fialovej a rubínovej červenej farby. Práve tieto farby vytvoria dojem neskutočného luxusu a dokonalosti.

 

Chcete si prečítať viac?

S nami sa presvedčíte, že aj malý mestský balkón môže vyzerať ako vystrihnutý z dizajnového časopisu. Spoločne urobíme zázraky vo vašej malej bytovej kuchyni a špajzi či pretvoríme prázdnu stenu na kreatívny a zaujímavý priestor s množstvom zlatej elegancie. Prezradíme vám aj, aké bylinky najlepšie vypestujete v kvetináči. A vedeli ste, že ani kúpeľňa nemusí byť nudná?