Chystáte sa zariadiť svoju pracovňu? Chceli by ste tento rok doma rekonštruovať? S nami určite nájdete potrebnú energiu, no najmä inšpiráciu pre dokonalý vzhľad vaše domácnosti!

Luxusné čelo postele

Čo môže pôsobiť vo vašej spálni impozantnejšie ako čalúnený nábytok? Najvýraznejším prvkom vášho intímneho priestoru je pre rok 2019 práve čelo postele. S týmto dizajnovým doplnkom bude vaša posteľ tak bude pôsobiť ešte luxusnejšie a robustnejšie. Takýto malý detail dokáže z obyčajnej miestnosti vytvoriť pôžitok pre oči každého milovníka interiérového dizajnu!

postel-1024x731

Multifunkčný nábytok

Predstavte si kreslo, ktoré slúži nielen ako oddychová zóna, ale ako priestor na občerstvenie! Vedeli by ste si v ňom prečítať niekoľko stránok vašej obľúbenej knihy pri šálke horúceho čaju či kávy v zimných mesiacoch. No a v lete sa zasa vyhrievať na horúcom slnku s ľadovým koktailom v ruke. Multifunkčnosť je predsa najnovším trendom v bývaní!

Ručne vyrobený nábytok

Už v minulom roku sa do módy opäť začal dostávať nábytok s autentickou patinou. Teda taký, ktorý vyzerá ako dedičstvo po našich starých rodičoch. Ak je vaša kuchyňa zariadená v retro štýle, úplne postačí niekoľko štýlovo a farebne odlišných stoličiek. Nemusíte si ich vyrobiť sami! Aj na Slovensku už existuje veľa lokálnych ECO predajcov nábytkov.

 zrenovovat-1024x819

Staroružová je IN!

Pre niekoho maximálne neprijateľná farba, pre niekoho štýlový nábytok. Pravdou však je, že práve staroružová bude v roku 2019 nielen trendy farbou nášho šatníka, ale aj naše domácnosti. Neviete si ju vo vašom byte predstaviť? Skúste sa inšpirovať!

staroruzova-1024x683 

Geometrické vzory

V jednoduchosti je krása! Preto majú mnohí z nás v obľube dokonalosť minimalizmu. Rok 2019 sa ale bude niesť v znamení vzorov. Ak nie ste nadšencami geometrie, úplne postačí, ak si na stenu vašej obývačky zavesíte napríklad repliku geniálneho Picassa z jeho geometrického kubizmu. Môžete si byť 100 % istí, že vašich návštevníkom zaujme.

Hrejivá elegancia

Nekonečnú tradíciu v dokonalosti interiérového dizajnu majú práve krby. Dôvod je jednoduchý. A síce, dokážu vyčarovať neopakovateľnú atmosféru tepla a domova. Či už sa rozhodnete pre klasické krby na drevo, alebo ich modernejšiu a v súčasnosti veľmi populárnu verziu – krby na plyn, ich efekt je takmer na vlas rovnaký. Ich najväčšou výhodou je smart ovládanie a vždy čistá krbová vložka bez nutnosti upratovania. Vďaka autentickosti horenia ohňa, ale aj polienok v pahrebisku je na nerozoznanie od klasického krbu na drevo.

pexels-photo-266915-1024x545

Prírodné materiály

Dnešná doba je príznačná návratu k prírode. Možno aj preto čoraz viac domácnosti skrášľujú nábytky z masívneho dreva či množstvo drevených dizajnových doplnkov. Fascinácia prírodnými materiálmi a ich vizuálnou štruktúrou bude pokračovať aj v tomto roku.

masiv-1024x670

Kúsok prírody doma

Aby vaša domácnosť nepôsobila príliš strojene a nepriateľsky, skúste si ju vyzdobiť kúskom prírody. V súčasnosti sú opäť populárne najmä zelené rastliny bez akýchkoľvek kvetov. Monochromatizmus zelenej výzdoby vytvorí organický detail, ktorý aj do mestského prostredia prinesie kúsok prírody.

detaily 

Art Déco

Elegancia alebo gýč? Rok 2019 sa bude niesť v znamení art déco. Nie každému milovníkovi interiérového dizajnu sa dizajn zameraný na eleganciu, dynamickosť, živé či lesklé farby a praktickú modernosť môže zdať esteticky krásny. Napriek tomu, dodáva celému vizuálu interiéru atmosféru nezameniteľného luxusu!