Tri týždne do Vianoc sú presne tým obdobím, kedy je už vhodné zamyslieť sa, ako by ste obdarovali svojich blízkych. Dodacia lehota všetkých obchodov sa totižto každým dňom bližšie k najkrajšiemu sviatku v roku predlžuje.

Nenašli ste originálny darček pre vašu manželku, priateľku, sestru, starkú? Chcete dať manželovi, priateľovi, bratovi či starkému nejaký darček – unikát? Máme pre vás tip na jedinečný darček pre vašich blízkych, ktorý sa len tak často nevidí!

Pre ňu

Poznáte to, vaša polovička je v neustálom strese z toho, čo navarí, napečie, kedy poupratuje celú domácnosť či umyje okná na celom dome či byte. Zbytočný stres a nervozita, samozrejme, neprospieva nielen vašej drahej polovičke, ale v podstate nikomu z vašich blízkych. Preto pre vás máme naozaj skvelý nápad!

Darujte jej profesionálnu upratovaciu službu, ktorá sa o všetky tieto starosti bez problémov postará. A vy vašu polovičku pošlite na skvelú thajskú masáž, dentálnu hygienu či bielenie zubov, jednoducho akýkoľvek regeneračný wellness, aký vám len napadne. Možnosti, ako využiť drahocenný čas je mnoho. Tak prečo strácať čas ešte aj upratovaním?!

 radema

Pre neho

Darovali ste už vašej mužskej polovičke všetko, čo ste len mohli? My si myslíme, že tento typ darčeka teda rozhodne nie! Čo takto darovať mu luxusnú krbovú vložku. Je jedno, či si vyberiete tradičný krb na drevo alebo moderný plynový krb. U nás nájdete všetko, na čo si len spomeniete. A to z kvalitatívnehoestetického hľadiska.

Vyberte si váš obľúbený typ kamienkov ako ozdobu krbovej vložky alebo mimoriadne autentické imitácie dreva na krbový rošt. A aby toho nebolo málo a svoj vysnívaný krb už doma máte, môžete mu zakúpiť aj také krbové príslušenstvo v podobe čistiacich prostriedkov či ochrannej podložky pred kozub. Ktovie, možno aj sklo a okolie krbu bude razom každý deň kryštálovo čisté!

krb

Zaujal vás tento blog?

Zo série vianočných článkov vám ponúkame aj mimoriadne aktuálny o jednoduchej vianočnej dekorácii, ktorá vám ušetrí kopec času a financií. Prežite tohtoročné Vianoce bez stresu a inšpirujte sa aj minuloročnými trendami vianočnej výzdoby!