Moderný a rustikálny štýl vždy spadali do dvoch rôznych kategórií dizajnu. Avšak, potom jedného dňa vytvorili krásny symbiotický vzťah a vznikol moderný rustikálny dizajn plný prvkov charakteristických pre oba dizajnové štýly.

Prírodné a upokojujúce vlastnosti rustikálneho dizajnu sú aktuálne zmiešané s čistými líniami a luxusnými povrchmi moderného dizajnu. Spoločne tak vytvorili jeden z najzaujímavejších a určite aj najobľúbenejších interiérových štýlov. Ako ho dosiahnete aj vo vašom bývaní? Tu je niekoľko základných ideí:

  1. Klaďte dôraz na drevený akcent
  2. Voľte neutrálnu farebnú škálu.
  3. Zjemnenie s útulnými textíliami.
  4. Zožeňte si pár starožitností.
  5. Zjednoťte interiér pomocou prírodných materiálov.
  6. Prineste si do interiéru kúsok prírody.

Refined-Rustic-LR tr_02b9611d-f0a9-4c1e-aa19-65a1738ba978_292924_2_elsie_userview_3 Vintage-Farmhouse Modern-Rustic-Retreat-DeForest-Architects-06-1-Kindesign Feature-window modern-rustic-interior-design-bedroom AModernRusticBarnhouseinSydney1 modern-rustic-interior-design-natural-materials Rustic-modern-living-room modern-rustic-interior-design-antiques

Chcete si prečítať viac?

Na našej stránke nájdete naozaj nespočetne veľa inšpirácií z interiérového dizajnu. Prezradíme vám, aké budú trendy v interiérovom dizajne v roku 2020. Taktiež poradíme, aký krb sa hodí do každého domova. Inšpirujeme vás, ako sa jednoducho dostanete k HYGGE alebo útulnému bývaniu. No a v neposlednom rade, vám prinesieme neskutočne veľa nápadov, ako vylepšiť vaše bývanie.