Zimná výzdoba môže byť jednoduchá, ak dovolíte, aby niektoré z vašich vianočných predmetov vo vašej domácnosti zostali. Zima znamená príjemnú hrejivú atmosféru bez zbytočného stresu z varenia, pečenia a upratovania minulých Vianoc. Je čas sedieť pri ohni horiaceho kozuba, pozerať filmy či hrať spoločenské hry počas chladnej zimnej noci.

2

Mnoho ľudí s odstránením vianočnej výzdoby čaká až do poslednej chvíle. Avšak, nie všetko musíme silou-mocou odstrániť. Vianoce a zima sú spoločnými menovateľmi niekoľkých univerzálnych prvkov. Tento rok sme sa rozhodoli vyskúšať niečo nové a niektoré z vianočných ozdôb zmeniť na zimnú výzdobu. O aké dekorácie ide a akým spôsobom ich kombinovať?

4

Strom

Zabaľte veľkolepý vianočný stromček, aby konečne nezaberal celý priestor našej obývačky. Avšak, ak dokáže stromček vydržať ešte o niečo dlhšie a páči sa vám žiara svetiel, odstráňte všetky ozdoby a nechajte strom „nahý“. Už to nebude to ten klasický vianočný stromček, no prinesiete ním do domova kúsok zimnej prírody.

3

Odtiene

Našou druhou užitočnou radou je, aby ste odstránili všetky farebné dekorácie. Preč s výraznými farbami ako červená výrazná zelená a ponechajte iba neutrálnu bielu, hnedú a tmavozelenú. Takto získate ten najlepší zimný a útulný pocit.

6

Znovupoužitie

Túžite konečne po zmene? Jednoduchým spôsobom, ako na to, je usporiadať niektoré položky na nové miesta. Prehodnoťte, ako ste tieto položky používali doteraz. Tak napríklad, vezmite zbierku všetkých malých stromov a vytvorte krásnu zimnú dekoráciu.

1

Fotografie

Nahraďte akékoľvek umenie alebo obrázky za zimné fotografie. Zarámujte rodinné fotografie z lyžiarskych výletov alebo akékoľvek fotografie so snehom všade navôkol.

5

Sviečky

Čo dokáže navodiť pocit príjemnej zimenj atmosféry lepšie ako sviečky? Využite svoje biele, krémové a prírodne farebné sviečky. Dokonca aj tie, ktoré sú napájané z batérie sú stále IN.

ht-design-banner_web