Inovatívne a praktické riešenia, elegantný štýl a bezpečnosť – tieto vlastnosti vytvárajú skutočný komfort domova. Realizácia snov o dokonalom dome je však bližšie, než si myslíte! A čo je najdôležitejšie, nemusia sa dotýkať samotnej budovy, ale priamo ovplyvňujú jej estetické vnímanie.

Takže pár detailov, ktoré naštartujú pohodlný domov.

Garážové brány

Nenahraditeľný prvok rodinného domu. Moderné sekcionálne, krídlové a posuvné brány nezaberajú užitočné miesto v garáži, pracujú ticho a sú vybavené funkciami automatického chodu na diaľkové ovládanie, ako aj alarmom. Teraz nie je potrebné vystupovať z auta v daždi, aby ste otvorili bránu, alebo sa obávať o bezpečnosť nehnuteľnosti.

Moderné garážové brány majú protihlukové a tepelnoizolačné vlastnosti a vytvárajú spoľahlivú ochranu auta a náradia pred poveternostnými a klimatickými podmienkami a tiež preniknutím zlodejov. Okrem toho si môžete vybrať možnosti rôznych farieb a textúr, aby ste zdôraznili štýl exteriéru domu a garáže.

Praktickým riešením by tiež bola inštalácia bočných dverí v blízkosti brány – to je výhodné, ak potrebujete vstúpiť do miestnosti, napríklad vziať nejaké náradie.

brana

Pletivové ploty

Praktickým riešením pre každý dom s nádvorím je spoľahlivý a estetický plot. Рletivoonline vám pomôže vybrať pletivo, pozinkované pletivo, kovové 3D panely a ďalších variácií, vďaka ktorým bude lokalita úhľadná a udržiavaná.

Je to vynikajúca voľba pre zónovanie priestoru v blízkosti domu. Pletivom môžete napríklad ohraničiť záhony, záhradu či záhon, vyrobiť ohradu pre zvieratá. 3D panely sa môžu stať riešením pre zónovanie alebo spoľahlivým plotom po obvode pozemku, ktorý chráni pred nezvanými hosťami vrátane voľne žijúcich zvierat.

Výhodou takéhoto plotu je ľahká preprava, pevnosť a odolnosť proti opotrebovaniu. Vďaka antikoróznemu náteru sa výrobky neboja poveternostných podmienok: zrážok, vlhkosti, UV žiarenia, mrazu a silného vetra. Okrem toho takýto plot nebude zakrývať slnko pre teplomilné rastliny a prispeje k dobrej úrode v záhrade. Zároveň sú náklady na siete viac ako dostupné a so základnými stavebnými zručnosťami je ľahké nainštalovať takýto plot aj svojpomocne. Pleťový plot bude spoľahlivou ochranou územia a jeho estetickým dotvorením!

Chcete, aby bol váš domov dokonalý? Začnite s exteriérom. Garážové brány a ploty patria medzi prvé veci, ktoré upútajú nielen vás, ale aj okoloidúcich a hostí. Vyberte si spoľahlivé, štýlové modely, ktoré sú harmonicky kombinované s bezpečným, útulným a krásnym domovom!