Ochrana pred slnkom? TOP záhradné zastrešenie!

Leto je už vo svojej najvyššej sezóne a teploty stále závratne stúpajú. Znepríjemňuje vám toto horúce letné počasie posedenie na terase vášho domu alebo balkóne vášho bytu? Máme pre vás riešenie v podobe nápadov na ideálne záhradné zastrešenie v podobe najrôznejších krytín. Od jednoduchých exteriérových riešení, cez šikovné markízy, až po magické záhradné altánky.

veranda-investment Ochrana pred slnkom? TOP záhradné zastrešenie! june-25-3 Ochrana pred slnkom? TOP záhradné zastrešenie! Fabulous-tropical-pool-house-and-pool-surrounded-by-lush-tropical-vegetation Ochrana pred slnkom? TOP záhradné zastrešenie! 53d024e19c4931176bab18a1c1da6c38 Ochrana pred slnkom? TOP záhradné zastrešenie! af33715c6c5c9385939c6d3137b24919 Ochrana pred slnkom? TOP záhradné zastrešenie!

Máte chuť prečítať si viac?

S nami sa presvedčíte, že aj malý mestký balkón môže vyzerať ako vystrihnutý z dizajnového časopisu. Spoločne urobíme zázraky vo vašej malej bytovej kuchyni a špajzi či pretvoríme prázdnu stenu na kreatívny a zaujímavý priestor. Prezradíme vám aj, aké bylinky najlepšie vypestujete v kvetináči. A vedeli ste, že ani kúpeľňa nemusí byť nudná?

 Foto: www.betterhomes.ch