Bývate v malom bratislavskom byte? Vaša kuchyňa má sotva 6m2? Nezúfajte, pretože aj na malom priestore sa dajú vytvoriť kreatívnedizajnovo atraktívne zázraky! A pri tom ide o zaujímavú kreatívnu výzvu, ako do malej kuchyne vložiť všetko, čo potrebujete. Vrátane zaujímavého dizajnu.

Kľúč k úspechu

Pokiaľ ide o navrhovanie malej kuchyne, kľúčom by vždy mala byť kreativita. Pozrite sa, ako títo špičkoví návrhári interiérov využili malé usporiadanie kuchyne vo svoj prospech. Transformovali ich spolu s odvážnymi stolármi, upozornili na niekoľko zaujímavých akcentov a vytvorili elegantné riešenia od výberu kuchynskej linky, až po detaily, akými je osvetlenie.

ikea-small-kitchen-ideas-2019-kitchens-inspiration-solid-ash-fronts-solution-cabinets-drawers-pictures Small-Kitchen-Ideas-1 small-kitchen-2019-4 Small-Kitchen-Ideas-14 05-classic-small-kitchen-idea-homebnc simple-small-kitchens-designs-ideas-awesome-simple-small-kitchen-ideas-and-design-home-decorators-collection-blinds-cordless Modern-Sunny-Bright-Small-Kitchen-Renovation-Guide

Nestihli ste si prečítať o našich kreatívnych nápadoch pre zaujímavú kúpeľňu? Alebo o tipoch na pretvorenie prázdnej steny na zaujímavý priestor? Prečítať si ich môžete na našej stránke www.tipyprebyvanie.sk!