Plánujete si nanovo zariadiť alebo iba vylepšiť váš domov? Nemusíte si kresliť návrhy na papier ani sa spoliehať na vlastnú predstavivosť. V Biano Studio si dokážete váš nový domov navrhnúť rýchlo a jednoducho. Okrem toho, že vám vysvetlíme, ako to celé funguje, vám na záver ponúkneme k nahliadnutiu aj ukážky konkrétnych projektov.

Čo je Biano Studio?

Biano Studio je skvelým pomocníkom pre všetkých, ktorí zariaďujú či rekonštruujú svoje bývanie alebo iba hľadajú vhodné doplnky a nábytok do už zariadeného bytu. Vizuálne zobrazenie vám umožní jednoducho si vybrať vhodný produkt do interiéru a zistiť, ktorý nábytok a ktoré doplnky sa k sebe najviac hodia. Všetky výrobky z vášho projektu si môžete následne pohodlne zakúpiť prostredníctvom partnerských e-shopov.

Biano.sk-1

Ako funguje Biano Studio?

V prvom kroku si stačí zdarma vytvoriť profil. Prostredníctvom e-mailu alebo Facebooku to zvládnete už za pár sekúnd. Následne môžete začať s návrhom prvého projektu. Biano Studio vám umožňuje vytvoriť neobmedzený počet projektov. Pre lepšiu organizáciu si každý projekt samostatne pomenujte, napr. „moja boho spálňa“, „industriálna obývačka“ alebo „nová kúpeľňa“.

Práca v Biano Studio je veľmi intuitívna a kreatívna. Po otvorení nového projektu jednoducho začínate pridávať nové produkty do vášho pracovného priestoru. K dispozícii sú viaceré možnosti, ako to robiť. Buď si vyberiete produkt z prehľadnej kategórie produktov, alebo si môžete najskôr vytvoriť zoznam v sekcii obľúbené produkty. Ďalšia sekcia vám umožňuje vybrať si produkty odporúčané Biano Studiom. Nábytok a doplnky vyhľadávajte podľa mena, kategórie alebo značky. Navrhovanie projektov je úplne zadarmo a výrobky, ktoré ste použili, si dokážete reálne zakúpiť.

V pracovnom priestore môžete nábytok a doplnky otáčať, presúvať a upravovať ich mierku. Pridajte aj vlastnú fotografiu alebo stiahnuté pozadie, aby bol váš výsledok čo najrealistickejší. Jednoducho nahrajte fotku vášho domova alebo fotku z internetu a pridajte produkty priamo do fotografie. Nakoniec si váš projekt uložte, exportujte alebo ho zdieľajte na sociálnych sieťach.

Biano.sk-3

Inšpirujte sa návrhmi

V Biano Studio si môžete vytvoriť úplne nový projekt alebo sa inšpirovať už existujúcimi projektmi a zmeniť len niektoré prvky alebo ponechať celý návrh.

Obývačka v škandinávskom štýle

Útulnosť, priestrannosť a čistota sú charakteristickými znakmi škandinávskeho štýlu a presne takéto pocity v nás vyvoláva pohľad na túto obývačku. Pokojne si môžete zmeniť nábytok, doplnky a farebné prevedenie.

Priestranná kúpeľňa

Prírodný štýl je ideálny pre relaxáciu v sprche po namáhavom dni. Ako sme uviedli vyššie, každý produkt dokážete jednoducho vymeniť. Veľkou výhodou je, že Biano Studio vám priebežne zrátava sumy produktov, čo výrazne uľahčuje plánovanie rozpočtu.

Rustikálna kuchyňa

V tejto krásnej rustikálnej kuchyni musí byť radosť variť. Nevyhovuje vám jedálenský stôl a stoličky svetlých odtieňov? Jednoducho ich vymeňte za iný nábytok v tmavšej farbe. Všimnite si, ako realisticky pôsobia jednotlivé návrhy.

Biano.sk-2