Prvý dojem je dôležitý. Klišé, ktoré neplatí len pri ľuďoch, ale aj pri návšteve domácnosti. Veď koho by nepotešili pochvaly od návštevy? S našimi interiérovými typmi zaručene zažiarite.

Dostatok (denného) svetla

Nie je nič lepšie, ako keď návšteva príde do presvetleného bytu plného okien. Samozrejme nie všetky byty disponujú s takýmito priestormi, preto je vhodnou alternatívou napríklad moderné svetlo, ktoré tiež dokáže upútať pozornosť.

Obrazy sú nutnosť

Verili by ste tomu, že aj jednoduché obrazy vedia premeniť váš byt na nepoznanie? Pritom kreativite sa medze naozaj nekladú. Je na vás, či si obrazy vyskladáte sami, alebo si zakúpite rovno celú sadu, ktorá bude k sebe ladiť. Obrazmi nikdy nič nepokazíte a vždy budú zaručeným prvkom, ktorí zaujme vašich hostí.

4-2
obývacia izba

Uhladená predsieň

Predsieň je prvá vec, čo vaša návšteva vidí. Preto by ste jej mali venovať dostatok pozornosti. Nemali by sa v nej nachádzať zbytočnosti a neporiadok. Preto majte na kabáty, bundy, či topánky úložný priestor. Štýlovým kobercom tiež nič nepokazíte.

Vôňa vás prezradí

Vôňa bytu, či domu je veľmi dôležitá, nakoľko nevnímame iba zrakom, ale aj čuchom. Odporúčame vonné sviečky, alebo difuzéry, ktoré váš byt krásne rozvoňajú. Môžete ostať verný jednej vôni, ľudia si tak budú konkrétnu vôňu spájať práve s vašou domácnosťou, alebo vône obmieňať podľa ročného obdobia. Určite sa neodporúča vône meniť príliš často. Príjemná vôňa však zaručí to, že vaši hostia sa budú u vás cítiť príjemne už od prvého momentu.

Minimalizmus

Doplnky áno, všetko ale s mierou. Dajte na minimalizmus a nepokladajte na skrinky a poličky všetko. Váš domov tak bude vyzerať omnoho uhladenejšie, minimalizmus sa mu bude určite hodiť. Ak sa dekorácií nechcete vzdať, obmieňajte ich v priebehu niekoľkých mesiacov, uvidíte, že to bude skvelá zmena aj pre vás.

2-3
obývacia izba interiér

Zeleň

Rastliny do domácnosti patria. Či už zvolíte obrovské monstery, alebo vázu s čerstvými kvetmi, vašu návštevu to rozhodne pohladí na duši. Rastliny skrátka dávajú domovu ďalší život, ktorý si každá domácnosť predsa pýta.

3-2
rastliny