Umiestnite krb na netradičné miesto

Krby vytvárajú perfektné pohodlie, teplo domova, a zároveň zvyšujú atraktivitu miestnosti. Krb býva väčšinou umiestnený v najväčšej časti domu, zvyčajne teda v obývačke. Čo tak ale umestniť krb na nejaké originálne miesto vo vašom dome? V našom blogu sme si pre vás pripravili zopár neobyčajných miest pre váš krb, na ktoré nie sme až tak zvyknutí.

Kuchyňa 

Krb v kuchyni? Nebojte sa experimentovať a rozbite stereotypy v bývaní. Len si predstavte ten skvelý pocit ako večeriate a stále vás popri tom zohrieva teplo z krbu.

kuchyna- Umiestnite krb na netradičné miesto

Vstupná hala

Prvý dojem je dôležitý, a to platí aj pri domácnosti. Pokiaľ umiestníte svoj krb do vstupnej haly, bezpochyby upútate pozornosť každého návštevníka. Navyše, vás hneď po vstupe do domu po náročnom dni privíta teplo domova.

vstupna-hala Umiestnite krb na netradičné miesto

Kancelária

Krb ako kancelársky doplnok? Týmto kúskom určite zaujmete nejedného klienta. Takto máte polovicu úspechu za vami! Takéto prostredie bude pôsobiť na klienta priateľsky a príjemne.

Kúpeľňa

Doprajte si wellness priamo u vás doma. Pokiaľ aj vy radi trávite hodiny vo vani a chcete si svoj kúpeľ vďaka čaru a teplu plynového krbu užiť ešte viac, umiestnite ho do kúpeľne.

Wellness 

Tieto zimné dni nejeden z nás túži po oddychu vo wellnesse. Určite súhlasíte, že naše telo si to jednoducho pýta. A čo vám môže ešte viac zdvihnúť náladu? No predsa príjemná atmosféra, ktorú dotvorí plynový krb. Plynový krb bude vhodnejšia voľba, nakoľko poskytuje možnosť nastavenia teploty kúrenia. 

kupelna Umiestnite krb na netradičné miesto