Kreatívna knižnica? Inšpirujte sa našimi nápadmi!

Milujete čítanie a knihy? Máte ich vo vašom domove viac než dosť a neviete, kam s nimi? Knižnica nemusí byť  len horizontálne alebo vertikálne umiestnený prvok vo vašej domácnosti. Pokojne ju pretvorte na kreatívny priestor reflektujúci vašu osobnosť. Napríklad aj takto!

c1bb03ea1c6bac861af7ca6c107f77b6 Kreatívna knižnica? Inšpirujte sa našimi nápadmi! home-library-decor Kreatívna knižnica? Inšpirujte sa našimi nápadmi! 2-library-table-from-old-cable-spool Kreatívna knižnica? Inšpirujte sa našimi nápadmi! c365975eb3cf6f1a3251f8b4867f7f85 Kreatívna knižnica? Inšpirujte sa našimi nápadmi! creative-ideas-for-books-storage-original-home-library-design-6-151 Kreatívna knižnica? Inšpirujte sa našimi nápadmi! creative-ideas-for-books-storage-original-home-library-design-8-151 Kreatívna knižnica? Inšpirujte sa našimi nápadmi!

Chcete si prečítať viac?

Inšpirácia je naším základným pohonným palivom. Aj preto sa u náš dozviete napríklad aj to, ako pretvoriť malú kuchyňu na funkčný priestor. Zistíte tiež, že kúpeľňa nie je najnudnejšia miestnosť v dome. Naučíme vás aj to, ako rekonštruovať prázdnu stenu na chic priestor alebo aj to ako na dokonalé minimalistické bývanie. A ozaj, viete, čo je HYGGE?