Pôsobí váš krb fádne? Nebojte sa dodať mu farbu!

Nezáleží na tom, aké je ročné obdobie. Ani na tom, či je vonku teplo alebo zima. Stále je ten správny čas, aby ste váš krb renovovali a dodali mu trocha farby. Aj keby mal byť monochromatický. Povoľte uzdu svojej kreativite a skúste ich namaľovať vašou obľúbenou farbou!

Monochromatický krb

Máte dom v škandinávskom štýle? Alebo len jednoducho preferujete čistotu minimalizmu? V tom prípade sú pre vás ideálnym riešením a ozvláštnením monochromatické farby ako biela, sivá alebo čierna. Aj s málom a monochromatizmom sa rozhodne dá efektívne a esteticky príťažlivo pracovať. Neviete si poradiť monochromatickým lookom? Skúste vytvoriť maximálny kontrast použitím čiernej a bielej!

biely-obklad Pôsobí váš krb fádne? Nebojte sa dodať mu farbu!

sivy-obklad Pôsobí váš krb fádne? Nebojte sa dodať mu farbu!

cierna Pôsobí váš krb fádne? Nebojte sa dodať mu farbu!

V prirodzenosti je krása

Minimalizmus a inšpirácia prírodou sú v interiérovom dizajne najmä v posledných rokoch mimoriadne obľúbenou alternatívou zariaďovania domov. Nejde len o nádych zelenej v podobe rastlinnej oázy, ale aj o využívaní prírodných drevených dekorácií a detailov. Obložte váš krb pieskovými tehličkami alebo ju ponechajte v ich prirodzenej kráse!

prirodny-pieskovy-krb Pôsobí váš krb fádne? Nebojte sa dodať mu farbu!

nemeck-obklad-na-krbe Pôsobí váš krb fádne? Nebojte sa dodať mu farbu!

krb-s-tehlovym-oblozenim-v-sivej-farbe Pôsobí váš krb fádne? Nebojte sa dodať mu farbu!

Experimentujte s farbami

Aj keď mnohí z nás majú radi farby, čo sa týka niekoľkoročných riešení, ako renovácia krbu, volia radšej striedmejšie farebné tóny. Avšak, niekedy je risk zisk! To platí aj v prípade inšpirácií, ktoré ponúkame v našej galérii krbov. Žiarivá žltá, upokojujúca zelená, nebovo modrá alebo pastelovo ružová. Aj takýto dizajn môže mať vaša krbová vložka!

pink Pôsobí váš krb fádne? Nebojte sa dodať mu farbu! blue Pôsobí váš krb fádne? Nebojte sa dodať mu farbu! green Pôsobí váš krb fádne? Nebojte sa dodať mu farbu!